Проект договору 1. Аміак рідкий технічний #1
Інформація про предмет торгів
Предмет торгів1. Аміак рідкий технічний
Опис предмета договоруНайменування активу: аміак рідкий технічний
Початкова ціна254450263.00
Крок торгів(%)1.00
Стан торгівторги завершені
Кількість(не задано)
Інформація про процедуру торгів
Завершення прийому заявок2023-03-14 09:00:00
Початок подачі цiнових пропозицій2023-03-15 09:00:00
Інформація про порядок участі в торгах
Порядок участі у торгахФізична або юридична особа, яка виявила намір придбати лот, зобов’язана зареєструватися на веб-сайті. З моменту реєстрації, така особа набуває статусу користувача. Для участі в електронних торгах, користувач подає заявку на участь в електронних торгах та сплачує гарантійний внесок на рахунок Організатора.
Терміни та порядок внесення фінансового забезпеченняГарантійний внесок (у розмірі 10 відсотків від стартової вартості лоту) вважається сплаченим з моменту його зарахування на рахунок Організатора, але не пізніше ніж за одну добу до початку електронних торгів. У разі, якщо сума гарантійного внеску надійшла з порушенням строків, кошти підлягають поверненню платнику протягом п’яти робочих днів з дня їх зарахування на рахунок.
Порядок ознайомлення з майномАктив зберігається в ізотермічних сховищах АТ «Одеського припортового заводу» (код ЄДРПОУ 00206539), за адресою: Одеська область, м. Южне, вул. Заводська, буд. 3. Порядок ознайомлення з активом: +38 (095) 771 27 25.
Умови оплатиПереможець електронних торгів протягом п'яти банківських днів з дня наступного за днем підписання протоколу електронних торгів зобов’язаний: 1) перерахувати кошти за придбаний актив на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів; 2) звернутися до АРМА, надати документальне підтвердження перерахування коштів за придбаний актив (лот) на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів. Переможець також сплачує Винагороду Оператора (сплата за послуги Оператора). Винагорода Оператора вираховується із гарантійного внеску, залишок якого перераховується на ранунок Переможця не пізніше ніж за 3 банківьських дня після повної сплати за лот. Винагорода Оператора встановлюється у відсотковому відношенні до ціни продажу лоту. Розмір Винагороди Органiзатора становить 5 відсотків ціни продажу лота, але не може бути більше ніж 200 розмiрiв прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.
Додаткова інформаціяТоварно-матеріальні цінності (аміак рідкий технічний), виробництва ПАТ «Тольяттіазот» та АТ «Міндобрива» - у кількості 9739,723 тон, які зберігаються в ізотермічних сховищах АТ «Одеського припортового заводу» (код 00206539). Актив реалізується без ПДВ та знаходиться в режимі митного контролю "Транзит". Сплата за зберігання та вивіз активу не входить у вартість лоту. Переможець зобов'язується сплатити за весь термін зберігання активу та самостійно організовувати його вивіз. Дата публікації активу: 03.03.2023р. Контактні дані Організатора: ТОВ "Придніпров'є 2021", 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Полігонна, будинок 25А, офіс 201, +38 (099) 01 28 323, tbpridneprove@gmail.com
Прикладені файли
Прикладені файлиЗавантажити
Проект договораЗавантажити
Завантажити протоколи торгів